• اطلاعیه ها

  • ساقی

   تایید عضویت   سه شنبه, 12 دی 1396

   به اطلاع کلیه کاربران انجمن می رساند : اتمام ثبت نام و تاییدیه نهایی منوط به کلیک بر روی لینک ارسالی به ایمیل شما خواهد بود !
  • ساقی

   کلام   سه شنبه, 12 دی 1396

   آیا می دانید برای ارسال کلام جدید در کلامستان نیازی به عضویت و ورود در سایت نمی باشد ؟! پس سخنان زیبای خود را برای ما ارسال کرده و برای همیشه به نام خود ماندگار کنید ! http://saqi.ir/kalam/  

سلام

بخش جدید سایت ساقی به نام کلامستان، در تاریخ 23 خردادماه سال 1393 هجری خورشیدی، مصادف با نیمه شعبان سال 1435 هجری قمری، به صورت اولیه راه اندازی شد.

در این تاپیک به معرفی این بخش خواهیم پرداخت.

 


 

کلامستان چیست؟

بخش کلامستان، حاوی جملات زیبا، فلسفی، حکیمانه، عاشقانه، لطیفه و .... می باشد که در موضوعات مختلف (که برخی نام برده شد) فعالیت خواهد کرد و به مرور، موضوعات جدیدی به آن اضافه خواهد گردید.

 


 

کلامستان در گوشی موبایل

با توجه به این که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان سایت، با گوشی وارد می شوند، بخش کلامستان به گونه ای طراحی گردیده است که به صورت هوشمند بر اساس اندازه صفحه نمایشگر کاربر، تطبیق پیدا خواهد کرد و بازدیدکنندگان با گوشی همراه، به راحتی می توانند کلامستان را مشاهده کنند. (طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا)

 


 

دسته بندی جملات کلامستان

کلام های موجود در بخش کلامستان، علاوه بر دسته بندی موضوعی، بر اساس نام گوینده کلام ها نیز دسته بندی می شوند. مثلاً : امام علی (علیه السلام)، نیچه، دکتر شریعتی و ...

 


 

این بخش هم چنان در حال گسترش و تکمیل می باشد. نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این بخش، از قسمت ارتباط با مدیر می توانید مطرح نمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر